Learn English with Films 2.1.2 (ios)

Learn English with Films

Learn English with Films
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Learn English with Films, iPhone veya iPad cihazınızda kolaylıkla İngilizce öğrenmenizi sağlayan başarılı bir uygulamadır.

Learn English with Films, basit ve pratik bir şekilde İngilizce öğrenmenizi sağlayan başarılı bir eğitim uygulaması. iPhone veya iPad cihazlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uygulamada, gerek film izleyerek gerekse çeşitli testleri uygulayarak çok kolay bir şekilde yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz. Her yaştan insana hitap etmesiyle de dikkat çeken Learn English with Films'i gelin biraz daha yakından inceleyelim. 

Dil uzmanları tarafından da önerilen uygulamanın birbirinden güzel özellikleri var. Öncelikle uygulamayı App Store üzerinden indirdikten sonra üye olmamız gerekiyor. Bu aşamada ister mail adresinizle ister Facebook hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Daha sonra karşımıza muhteşem bir arayüz geliyor. Ortadaki butona tıklayarak American & British Academy tarafından hazırlanan videoyu izliyoruz. Altyazılı olan videodan sonra ise Speaking kısmına geçiyoruz. Ekranda çıkan kelime veya cümleleri seslendirerek telafuzumuzu güçlendirmemiz gerekiyor. 

Bu anlattıklarım ilk aşamada yapmamız gerekenlerdi. Daha sonraki aşamalar ise sırasıyla şu şekilde: dinleme ve anlama, konuşma ve öğrendiklerimiz neticesinde yazma. Kendi seviyenize uygun olan bölümden direkt olarak başlayabilirsiniz. Learn English with Films uygulamasının en iyi özelliklerinden biri de özel hocamızın olması. Onu dinleyerek tavsiyelere kulak verebilir ve öğrenme süremizi daha kısa tutabiliriz. Gramer öğrenimi de oldukça eğlenceli olmuş. 

Sözün özü, Learn English with Films sizin en ksıa sürede İngilizce öğrenmenize olanak tanıyan harika bir uygulama. Ücretsiz olması büyük avantaj fakat tamamından yararlanmak için ciddi miktarda bir ücret ödememiz gerekecek. Bu yola baş koyanların yadırgayacağını sanmıyorum, zira beklentinizi fazlasıyla karşılayacaktır.