Lifeshot

Lifeshot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    15

  • Üretici

    Lifeshot srl

Lifeshot, fotoğraf çekmekten keyif alanların mutlaka denemesi gereken bir sosyal medya aracı.

Lifeshot, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğimiz bir fotoğraf paylaşım platformu olarak tanımlanabilir.

Instagram'dan farklı bir karaktere sahip olan bu uygulama üzerinde paylaşılan fotoğrafların ilginç bir ortak özelliği var. Hepsi tamamen orijinal ve hiçbir filtre barındırmıyorlar. Bu da uygulamayı daha doğal kılan unsurlar arasında.

Kullanıcılar arasında ilginç bir ağ kuran Lifeshot üzerinde sık sık etkinlikler düzenleniyor. Bu etkinlikler daima belirli temalar ve konseptler çerçevesinde şekillendiriliyorlar. Davet edildiğimiz etkinliklere katılarak, konsepte uygun fotoğraflar çekip paylaşmamız gerekiyor.

Fakat işi biraz daha zorlu ve keyifli kılan bir detayımız daha var. Etkinlikler kısa süreliğine düzenleniyor. Yani herhangi bir etkinliğe katıldığımız zaman konsepte uygun fotoğrafları hızlı bir şekilde çekip paylaşmamız gerekiyor. Bu yönüyle kullanıcıların yaratıcılıklarını geliştirdiğini söyleyebilirim.

Eğer siz de fotoğraf çekmeye meraklıysanız ve bu hobinizi paylaşabilecğeiniz bir topluluk arıyorsanız Lifeshot'a mutlaka göz atmalısınız.

YORUMLAR