LinkedIn Job Search

LinkedIn Job Search
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    51

  • Üretici

    LinkedIn Corporation

LinkedIn Job Search, LinkedIn'in iOS cihazlar için iş arama uygulamasıdır.

Profesyonellerin sosyal ağı LinkedIn, iş arayanları düşünerek Job Search adlı bu uygulamayı piyasaya sürdü. İşini şansa bırakmak isteyen, iş arama sürecinde beklemeyip aktif olmak isteyen çalışan adaylarının parmaklarına gelen bu uygulama sayesinde iş bulmak kolaylaşıyor.

Hayatınızın işini bekleyerek bulmak yerine fırsatları zamanında görüp kaçırmamak Job Search ile biraz daha mümkün olacak. Konum tabanlı bir iş arama deneyimi yaşatan uygulama, istediğiniz bölgede arama yapmanızı sağadığı gibi size bulunduğunuz bölgede çıkan iş ilanlarını da öneriyor. Aramalarınızı kaydeden ve sonraki aramalarınzda hatırlayarak işinizi kolaylaştıran uygulama, kariyer basamaklarını hızlı çıkmanıza yardımcı oluyor. 

Aramalarınızı firmaya, pozisyona, bölgeye veya anahtar kelimelere göre yapmanızı sağlayan Job Search uygulamasını, tahmin edeceğiniz üzere LinkedIn hesabınızla kullanabiliyorsunuz. Üstelik yaptığınız aramalar gizli tutuluyor, böylece iş arkadaşlarınız ve çevreniz iş aradığınızdan haberdar olmuyor.

Şimdilik ABD'de iOS cihazlar için markete sunulan uygulama çok yakında Türkiye'de. İş arıyorsanız ya da arayan birilerini tanıyorsanız şiddetle tavsiye ederiz.

YORUMLAR