Little Alchemy 1.2 (ios)

Little Alchemy

1.2
Little Alchemy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Little Alchemy, basit elementleri birleştirip yeni elementler ve eşyalar elde edeceğiniz eğlenceli ve sürükleyici bir iOS bulmaca oyunu.

Little Alchemy, iPhone ve iPad sahiplerinin boş vakit geçirme ve stres atma amacıyla oynayabileceği ücretsiz bir iOS bulmaca oyunu. Oyundkai amacınız basit elementleri birleştirerek yeni eşyalar ortaya getirmek. Tabi basit elementleri sadece oyunun başında kullanıyorsunuz. Daha sonrasında işler gittikçe karmaşıklaşmaya başlıyor.

Farklı bir bulmaca oyunu olan Little Alchemy'de kimyasal elementleri kullanarak dinazor, tek boynuzlu at ve hatta uzay gemileri bile oluşturabiliyorsunuz.

Oyuna ilk olarak hava, toprak, ateş ve su elementleri ile başlıyorsunuz. Sonrasında bu elementler ve yeni oluşturduklarınızı kullanarak farklı şeyleri oluşturabiliyorsunuz. Güncellemeleri ile birlikte yeni elementler eklenmeye devam eden oyun, böylece heyecanını kaybetmiyor ve kullanıcılara yeni şeyler sunarak eğlenmelerini sağlıyor.

Son derece kolay oynanışa sahip olan oyunda toplam 520 farklı element bulunuyor. Bu elementlerin her birini kullanıp karıştırarak yeni, şaşırtıcı ve şok olacağınız eşyalar oluşturabilmek mümkün. Gece modu desteği sunan oyunda bir de liderlik tablosu bulunuyor. Adınızı bu tabloya yazdırmak için diğer pek çok oyunda olduğu gibi bu oyunda da epey uğraşmanız gerekiyor.

Game Center entegrasyonu da bulunan oyunu tüm iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak indirip mutlaka oynamasını tavsiye ederim.

YORUMLAR