Lock Photo&Video Safe Free 2.0 (ios)

Lock Photo&Video Safe Free

2.0
Lock Photo&Video Safe Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lock Photo & Video Safe Free, iOS kullanıcılarının dosyalarını ve alt dosyalarını kilitleyerek kişisel fotoğraf ve videolarını koruma altına alabileceği kullanışlı ve ücretsiz bir iOs uygulamasıdır.

Lock Photo & Video Safe Free, iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir dosya yönetimi uygulamasıdır. iPhone, iPad ve iPod Touch ile uyumlu olarak çalışan uygulamayı kullanabilmek için iOS 5.0 veya üzeri bir işletim sisteminin cihazınızda yüklü olması gerekmektedir.

Uygulamanın ana özelliği, özel dosyalarınızı kilitleyerek, sizin izniniz olmadan diğer kullanıcıların bu dosyalara erişimini engellemek. Uygulamayı kullanarak, içerisinde müzik, fotoğraf, video, ses kaydı, notlar ve dökümanlar bulunan dosyalarınızı kilitleyerek güvende tutabilirsiniz. Dosyalarınıza diğer kullanıcıların erişmesini engelleyece ve onları güvende tutacak bir uygulama arıyorsanız, Lock Photo & Video Safe Free sizin için oldukça yararlı olacaktır.

Dosya kilitleme dışında PDF, yazı, PowerPoint sunumu, Word, Excel, HTML, sayfalar ve daha fazlasını uygulama ile depolayabilir yada görüntüleyebilirsiniz. ayrıca bu dosyaları da kilitleyerek başka kişilerin erişmesini engelleyebilirsiniz.

Uygulama ile alt dosyalarıda kilitleyebilir veya saklayabilirsiniz. Şifreleme veya gizleme tamamen kullanıcıların tercihlerine bırakılmıştır.

Desteklenen dosya formatları:

  • Videolar için: mov, mp4, m4v, mpv
  • Ses Dosyaları için: mp3, aiff, wav
  • Fotoğraflar için: jpg, png, bmp, gif, tif, tiff, jpeg
  • Dökümanlar için: pdf, doc, ppt, xls, txt, rtf, html, sayfalar, anahtarlar ve numaralar

Özel bilgilerinizi içeren ve diğer kullanıcılar ile paylaşmak istemediğiniz tüm dosyaları kilitleyerek sadece sizin ulaşabilmenizi sağlayan Lock Photo & Video Safe Free uygulamasını iPhone ve iPad'leriniz ile kullanmak için tek yapmanız gereken ücretsiz olarak indirmek.