LockScreen+

LockScreen+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LockScreen+ uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızın kilit ekranlarını ücretsiz olarak düzenleyebilirsiniz.

LockScreen+ uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızın kilit ekranlarını değiştirebilmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama ve böylece sürekli olarak sıradan ekranları görmekten sıkılanlar için iyi bir tercih haline gelebiliyor. Android cihazlardakinin aksine, iOS telefon ve tabletler maalesef sistem üzerinde kullanıcıların ancak sınırlı işlemler yapmalarına izin veriyor ve bu da bir süre sonra sıkıcı hale gelebiliyor. Bu nedenle, LockScreen+ uygulaması biraz daha iyi bir görünüme sahip olabilmek için kilit ekranınızı düzenlemenize olanak tanıyor.

Kullanıcıların pek çoğu iPhone ve iPad cihazlarına taktıkları kaplara göre kilit ekranlarını düzenlemek istiyorlar. LockScreen+'nın renk değiştirme özelliği sayesinde telefonunuzun ekranındaki görüntü de dıştaki kabı ile eşleştirilebilir hale geliyor ve böylece her ikisi de birbirine uyumlu hale geliyor. Herhangi bir sınırlama barındırmadığı için, aklınıza gelen tüm olasılıkları deneyebilir ve cihazınıza uyup uymayacağını görebilirsiniz.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde listelenmiş;

  • Cihazınızın galerisindeki resimlerden seçme yapabilme
  • Kilit ekranı renk düzenlemeleri
  • Farklı çerçeveler kullanma ve özelleştirme
  • Dekorasyon için doku değişiklikleri
  • Retina ekranlı cihazlar için destek

Cihazlarını biraz renklendirmek isteyen herkese kullanımı kolay olan LockScreen+ uygulamasını önerebilirim. Sadece bir kaç tıklama ile tüm aradıklarınızı kolayca bulabilir ve dilerseniz uygulama içi satın alma seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

YORUMLAR