Logo Quiz Ultimate 3.0 (ios)

Logo Quiz Ultimate

3.0
Logo Quiz Ultimate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Logo Quiz Ultimate, 1900'den fazla şirket ve ürün logosunu bilmeniz gereken zevkli bir iPhone ve iPad oyunu.

Logo Quiz Ultimate, binlerce şirket ve ürün logosunun isimlerini bulmaya çalıştığımız bir iOS oyunu. Logo bilgimizi test eden oyunu hem iPhone hem de iPad’de oynayabiliyoruz. Hem de ücretsiz olarak.

1900’ün üzerinde logoyu karşımıza çıkaran oyun puan sistemi ve çevrimiçi desteği ile benzerlerinden ayrılıyor. En iyi oyuncular arasında boy göstermek için tek başına logoları tahmin etmemiz yeterli olmuyor. Aynı zamanda puanımızın da fazla olması gerekiyor. Yüksek puan kazanmanın sırrı ise logoları yardım almadan bulmak. Çünkü her ipucu alışımızda puanımızdan düşülüyor. Örneğin; 1 ipucu aldığımızda 7 puan, ikinci ipucunu aldığınızda 10 puan kaybediyoruz. Yazım yanlışı yaptığımızda da puanımızdan düşülüyor. Kısacası yanlış yapma lüksünüz veya ipucu satın almanız size oldukça pahalıya mal oluyor. Ekstra puan kazanmak içinse logoyu hızlıca bilmeniz veya ipuçlarına dokunmamanız gerekiyor.

Günlük hayatımızda gerek bilgisayar kullanırken, gerek dışarıda, gerekse de evimizde karşılaştığımız logoları bilmemiz gereken oyunda toplam 39 bölüm bulunuyor. Diğer bölümü görmek için mevcut bölüm en az 10 logoyu bilmemiz gerekiyor. Logolar tahmin edeceğiniz üzere seviye atladıkça zorlaşıyor. Diğer bir deyişle ön plana çıkan logolar yerini kıyıda köşede kalmış, çok az bilinen logolara bırakıyor.

Oyunun son sürümünde eklenen yeni günün logosu seçeneği jokerleriniz tükendiğinde oldukça işinize yarıyor. Ancak bu seçenek herkese açık yapılmış ve ödülü kapmak için çabuk olmak gerekiyor.

YORUMLAR