LOLO : Puzzle Game 1.03 (ios)

LOLO : Puzzle Game

LOLO : Puzzle Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LOLO: Puzzle Game, iOS cihazlarınız üzerinde severek oynayabileceğiniz renkli, sürükleyici ve yenilikçi bir bulmaca oyunudur.

LOLO: Puzzle Game, iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletleriniz üzerinde severek oynayabileceğiniz yenilikçi bir bulmaca oyunudur. Benzersiz oynanışı, sürükleyici yapısı ve renkli tasarımıyla elinizden bırakmak istemeyeceğiniz ve tamamen Türk yapımı olan bu oyun, sizleri telefon ve tabletlerinizin başına bağlayabilir.

Sadece renklerin ve rakamların yer aldığı oyunda amacınız aynı renk gruplarını bir araya getirmek ve size verilen görevleri tamamlayarak olabildiğince yüksek skorlar elde etmeye çalışmak. Her ne kadar kolay gibi görünse de yüksek puanlara ulaşabilmek için oldukça dikkatli olmalı ve oyunun başından sonuna kadar belirlemiş olduğunuz plana sadık kalmalısınız.

LOLO'da ekranın üzerinde gördüğünüz her renk bir puanı temsil etmektedir. Bu nedenle oyun sırasında amacınız aynı renk grubundan olabildiğince çok kareyi bir araya getirerek yüksek puanlar toplamak ve liderler listesinde kendinize bir yer bulabilmektir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi; aynı renk grubundan bir araya getireceğiniz 25 karenin size ekstra puan vereceğini bilmektir. Bu sayede kendinize özel bir strateji geliştirerek, kolayca yüksek puanlar toplamayı başarabilirsiniz.

Bulmaca oyunlarına yeni bir soluk getiren LOLO: Puzzle Game, bir kez elinize aldığınız zaman tekrar bırakmak istemeyeceğiniz oyunlardan bir tanesi. Özellikle arkadaşlarınız ve oyunu oynayan diğer oyuncularla aranızda oldukça sağlam bir rekabet ortamı doğuran oyunda en iyi olmak için stratejinizi iyi belirlemelisiniz.

LOLO: Puzzle Game Özellikleri:

  • Kolay oynanış
  • Her yaştan oyuncuya hitap eden eğlenceli bir sayı bulmaca oyunu
  • Ekstra hak limiti yok
  • Arkadaşlarınızın skorlarını görebilme
  • Dünya çapında yüksek skorlar tablosu
  • Odaklanabilmeniz için mükemmel bir müzik
  • Yüksek görüntü çözünürlüğü ve kalitesi