Lost Light

Lost Light
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lost Light, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz Disney tarafından geliştirilen bir bulmaca ve macera oyunudur.

Lost Light, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri Disney tarafından geliştirilen bağımlılık yapan bir bulmaca ve macera oyunudur.

Ormanın kalbine doğru yapacağınız zorlu yolculukta amacınız kötü yaratıklar tarafından gizlenen ışığı bulmak ve gün yüzüne çıkararak eski güzel günlere dönüş yapmaktır.

100'den fazla zorlu bölümün sizleri beklediği oyunda karşınıza çıkan bölümleri tamamlayabilmek için çözmeniz gereken bulmacalar, üçlü eşleştirme oyunları mantığıyla hazırlanmıştır.

 

Sıradan üçlü eşleştirme oyunlarına göre çok daha farklı bir eşleştirme oyunu deneyimini sizlere sunacak olan Lost Light'ta, sayıları eşlemeye çalışacak ve eşlediğiniz sayıları bir üst seviyeye çıkararak eşleme işlemine devam edeceksiniz. Bu sayede olabildiğince çok puan toplayarak bölümleri tamamlayarak yeni bölümlerin kilidini açtırmaya çalışacaksınız.

Farklı oynanışı, sürükleyici hikayesi ve çok daha fazlasıyla sizleri başından kalkamayacağınız bir maceraya davet eden Lost Light'ta hemen yerinizi alabilirsiniz.

Lost Light Özellikleri:

  • 100'den fazla oynanabilir bölüm
  • Bağımlılık yapan oynanış
  • Bulmaca çözme becerilerinizi ortaya koyun
  • 9'dan fazla bulmaca türü ile sürükleyici oynanış
  • Güçlendiriciler

YORUMLAR