Lost Twins 1.2 (ios)

Lost Twins

1.2
Lost Twins
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lost Twins, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış, ilgi çekici bir bulmaca oyunu.

Lost Twins, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış eğlenceli ve bir o kadar da tuhaf bir bulmaca oyunu. Sürreal atmosferiyle dikkat çeken bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Oyunda Abi ve Ben isimli iki kardeşi kontrol ediyoruz. Amacımız evde bulunan odaları araştırmak ve karşımıza çıkan engelleri aşarak ilerlemek. Odalar adeta bir labirenti andırdığı için bu görevi başarmak pek kolay olmuyor. Buna ek olarak her oda kendine has, kafa yoran bulmacalarla dolu ve çözümleri hiç de kolay değil.

Lost Twins'te tamamlamak zorunda olduğumuz 44 bölüm bulunuyor. Bu bölümler 4 farklı mekana yedirilmiş durumda. Mekan sayısı biraz daha fazla olsaydı daha iyi olurdu fakat bu kadarı da yeterli görünüyor.

Oyunda kullanılan grafikler gerçekten etkileyici. Bölüm tasarımları, modellemeler, karakterlerin verdikleri tepkiler çok iyi bir şekilde ayarlanmış. Oyunun en güzel yanı sadece bulmaca üzerine değil aynı zamanda beceriler üzerine de yoğunlaşması. Bazı bölümler reflekslere dayalı hazırlanmış.

Genel olarak Lost Twins uzun soluklu bir bulmaca ve beceri oyunu arayanların denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR