Magic Cat Story 1.0.4 (ios)

Magic Cat Story

Magic Cat Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magic Cat Story, tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir eşleştirme oyunu.

Magic Cat Story, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor. Sihirli Pati Türkçe ismiyle bilinen bu oyunda sevimli kedilerin eşlik ettiği bir serüvene katılıyoruz ve karşımıza çıkan bulmacaları çözmeye çalışıyoruz.

Oyundaki temel görevimiz hain kedi Sansar tarafından kaçırılan sevimli kedi Cesur'u hapsedildiği yerden kurtarmak. Bu amacı gerçekleştirmek amacıyla renkli blokları eşleştirmeye ve bölümleri bu şekilde bitirmeye çalışıyoruz. Soluksuz ilerleyen bu macerada ancak bölümlerdeki bulmacaları çözerek Sansar'ın büyüsünü bozabiliyoruz. Eğer Cesur'u kurtarmak istiyorsanız siz de çok hızlı hareket etmeli ve hamlelerinizi yaparken çok iyi düşünmelisiniz.

Oyunda renkli ve dikakt çekici bir arayüz tasarımına yer verilmiş. Animasyonlar ve diğer görsel efektler bu tarz bir oyundan olan beklentileri fazlasıyla kaşrılıyor. Hatta pek çok eşleştirme oyunundan çok daha ileri bir seviyede yer aldığını da söyleyebiliriz.

Sihirli Pati'de yer alan bölümler kolaydan zora ilerleyecek şekilde sıralanmış. İlk bölümlerde kontrollere ve genel oyun yapısına alışıyor, sonraki bölümlerde ise oyunun gerçek zorluk seviyesiyle karşılaşıyoruz. Neyse ki zor bölümler sırasında kullanabileceğimiz güçlendirme ve bonuslar mevcut. Bunlar oyun esnasında bize epey yardımcı oluyorlar.

Açıkçası oyunu oynarken epey keyif aldığımızı söyleyebiliriz. Genele hitap eden yapısıyla Sihirli Pati, herkesin zevkle oynayabileceği bir yapım.

YORUMLAR