Map My Walk 5.3.1 (ios)

Map My Walk

Map My Walk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    647

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Map My Walk, iOS cihazlarınıza kullanabileceğiniz yararlı ve son derece kullanışlı bir spor takibi uygulamasıdır.

Map My Walk, yürüme, koşma ve hafif tempolu koşularınızda adımlarınızı sayabilen ücretsiz bir iOS GPS uygulamasıdır. Adımlarınızı sayma dışında yaktığınız kaloriyi de hesaplayan uygulama spor yapanların iPhone ve iPad'lerinde kesinlikle bulundurması gereken uygulamalardan bir tanesidir. Fiziksel hareketlerinizi takip ederek yaktığınız kaloriyi hesaplayan uygulama üzerinde gerekli değişiklikleri yaparak daha sağlıklı spor yapabilirsiniz.

Uygulama yürüdüğünüz veya koştuğunuz mesafeyi hesaplayarak harita üzerinde detaylı olarak görüntülemenizi sağlıyor. Gerçek zamanlı bilgilere ulaşmanızı sağlayan uygulama aynı zamanda spor sürenizde size sesli olarak bilgiler sunuyor. Bu nedenle spor yaparken bilgileri görebilmek için cihazınızın ekranına bakmanız gerekmiyor.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden bir tanesi ise arkaplanda çalışabiliyor olmaısıdr. Bu özelliği kullanarak spor yaparken istediğiniz şarkıları dinleyebilir veya diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Spor aktiviteleriniz dışında yiyecek, diyet, ve ağırlık bilgilerinizi takip eden uygulama, kişisel bilgi ve değerlerinizi eksiksiz olarak sunmaktadır.

Genel anlamda çok fonksiyonlu ve kapsamlı bir spor takip uygulaması arıyorsanız, Map My Walk uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek deneyebilirsiniz.

YORUMLAR