Marble Duel 2.15 (ios)

Marble Duel

Marble Duel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Marble Duel standart bulmaca oyunlarına RPG öğeleri katarak oyun zevkini katlıyor ve ortaya benzersiz bir yapım çıkartıyor.

Marble Duel hem iPhone hem de iPad cihazlarınız üzerinde keyifle oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyuna girer girmez Zuma’dan ilham aldığını anlıyoruz. Fakat Marble Duel ilgi çekici bir hikaye ve savaş unsurlarını bir araya getirerek ortaya orijinal bir yapım çıkartıyor.

Oyunda karşılıklı düellolara katılıyor ve bilyeleri eşleştirerek karşı taraftaki oyuncuyu yenmeye çalışıyoruz. Buna ek olarak karakterimizi geliştirebiliyor oluşumuz da hoşumuza giden yönler arasında oldu. Sahip olduğumuz karakteri ve büyüleri upgrade ederek düşmanlarımızın karşısına daha donanımlı bir şekilde çıkabiliyor ve onları bu sayede daha kolay bir şekilde yenebiliyoruz.

Karakterlerin, bölümlerin diğer modellemelerin tasarımı bizden tam puan aldı. Oyunun gerçekten üzerine düşünülmüş ve ortaya kaliteli bir şeyler çıkartabilmek için emek verilmiş. Facebook desteği de sunan Marble Duel’da arkadaşlarınızı da bu maceraya davet edebilirsiniz. Genel olarak Marble Duel çok orijinal bir fikir üzerine kurulu olmasa da sunduğu ilginç detaylarla işi başka bir boyuta taşıyor. Eğer bulmaca oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Marble Duel’ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR