Marvel Puzzle Quest R65.0.249165 (ios)

Marvel Puzzle Quest

Marvel Puzzle Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Marvel Puzzle Quest eşleştirme oyunlarına merakı olan Marvel hayranlarına hitap eden bir oyun.

Marvel Puzzle Quest adından da anlaşılacağı gibi temel olarak Marvel hayranlarına hitap eden bir yapım. Tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde sorunsuzca oynayabildiğimiz bu oyunda S.H.I.E.L.D. ve H.A.M.M.E.R. gibi Marvel topluluklarına katılarak eğlenceli ve bir o kadar da heyecanlı bir maceraya çıkıyoruz.

Oyun klasik olarak diğer eşleştirme oyunlarıyla aynı çizgide ilerliyor. Yani aynı türden objeleri yan yana getirerek patlamalarını sağlıyor ve bu şekilde devam ederek en yüksek skoru toplamaya çalışıyoruz. Oyunun diğerlerine göre farklı olduğu kısım ise karakterlerin de oyuna dahil olması ve bizlere RPG tadı vermesi. Karakterlerimizi birebir olarak oyuna dahil edebiliyoruz.

Oyunda Örümcek Adam, Loki, Thor, Hulk, Black Widow ve Kaptan Amerika gibi geniş hayran kitlelerine sahip karakterler yer alıyor. Bu da oyundan alınan keyfi büyük ölçüde artırıyor ve oynanışa olumlu etkide bulunuyor. Açıkçası Marvel evrenine meraklı biri olduğum için oyunu oynarken çok keyif aldım. Eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alanlar için Marvel Puzzle Quest mutlaka denenmesi gereken seçenekler arasına alınmalı.

YORUMLAR