Match Land 1.0 (ios)

Match Land

1.0
Match Land
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Match Land, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir eşleştirme oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Match Land, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir eşleştirme oyunudur. Birbirinden zorlu bölümlere sahip olan oyunda dikkatli olmalı ve renkli blokları eşleştirmelisiniz.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir eşleştirme oyunu olarak dikkatimizi çeken Match Land, eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayan bir oyundur. Farklı bölümlere ve seviyelere sahip olan oyunda fantastik bir atmosferde mücadele ediyor ve ekranın alt kısmında yer alan itemleri eşleştirmeye çalışıyorsunuz. Harika bir oynanışa ve zevkli kurguya sahip olan oyunda işiniz de bir hayli zor. Retro tarz grafiklere ve etkileyici animasyonlara sahip olan oyunda eğlenceli zaman geçirebiliyorsunuz. Kaynaklarınızı iyi kullanmanız gereken oyunda en fazla sayıda itemi eşleştirmeli ve elinizi çabuk tutmalısınız. Bar dolmadan eşleştirmelerinizi yapmalı ve düşmanlarınızı ortadan kaldırmalısınız.

Fantastik bir eşleştirme oyunu olarak nitelendirebileceğim Match Land mutlaka denemeniz gereken bir eşleştirme oyunudur. 300'den fazla farklı zorlukta bölüme sahip olan oyunda 25 farklı seviye yer alıyor. Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyor ve arkadaşlarınıza meydan okuyabiliyorsunuz. Match Land oyununu sakın kaçırmayın.

Match Land oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR