Math Run

Math Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Keyifli bir oyun olarak öne çıkan Math Run matematik ve bulmaca oyunu temalarını başarıyla harmanlıyor.

Math Run, Android versiyonu ücretsiz olarak sunulmasına rağmen iOS cihazlar için ücretli sunulan keyifli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Pek çok insan matematikten keyif almaz ama bu oyun matematiği gerçekten eğlenceli kılıyor.

Özellikle çocuklar için geliştirilmiş gibi görünse de her yaştan oyunsevere hitap edecek şekilde tasarlanmış. Oyunda farklı modlar mevcut; çocuklar için, normal, zor ve pratik. Pratik modunda becerilerinizi test edebilirsiniz. Kolay ve zor modlar ise farklı seviyelerdeki oyunseverler için özel olarak tasarlanmıştır.

Oyunda başarılı olabilmek için uygulamanız gereken basit bir kural var o da mümkün olduğunca hızlı olmak. İlk başlarda kolay başlayan bölümler giderek zorlaşıyor. Fakat zorlandığınız durumlarda kullanabilecğeiniz güçlendiriciler de es geçilmemiş. Bu güçlendiriler sayesinde zorlandığımız bölümleri daha kolay bir şekilde geçebiliyoruz.

Oyun açıklamasını bitirmeden çnce belirtmem gerekiyor ki Math Run'ı oynayabilmek için bazı İngilizce matematiksel terimleri bilmek gerekiyor. Bunun haricinde oyunda problem yaratacak herhangi bir detay bulunmuyor.

YORUMLAR