Maze of the Dead

Maze of the Dead
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    46

  • Üretici

    Atlantis of Code

Maze of the Dead yaratıcı zeka oyunları içeren bir korku oyunudur

Maze of the Dead zombi oyunlarına farklı bir bakış açısı getiren ve ilginç bir bulmaca çözme deneyimi yaşatan, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur.

Maze of the Dead'de dünyanın en gizli hazinesini bulmak için yola çıkan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor.  Bu gizemli hazineyi ele geçirmek isteyen kahramanımızın yolculuğu onu antik bir tapınağa götürüyor. İlk bakışta oldukça ıssız olan bu tapınak terkedilmişlikten ziyade ürpertici bir izlenim bırakıyor ve kahramanımız tapınağın daha deinliklerine doğru yol alıyor ve geniş labirentleri keşfediyor. Fakat keşfettiği tek şey labirentler değildir, labirentlerin içinde kana susamış zombiler karşısına çıkıyor ve korku dolu bir serüven başlıyor.

Biz hikayeye bu noktada dahil oluyoruz ve kahramanımızın labirentleri birer birer aşmasını ve zombilerini atlatmasını sağlıyoruz. Fakat bu iş o kadar da kolay değil; çünkü zombiler kahramanımız yaklaştıkça ona doğru hareketlenmekte ve birden fazlası bir araya geldiğinde çıkış kapıları kapanmakta. Bu nedenle adımlarımızı dikkatli atmalı ve doğru dotayı izleyerek çıkışa ulaşmalıyız.

Maze of the Dead'de herhangi bir ateşli silah kullanmıyoruz; fakat en büyük silahımız olan zekamızı kullanarak zombileri alt ediyoruz. Eğer korku temasıyla süslenmiş bir bulmaca oyunu oynamak isterseniz Maze of the Dead hoşunuza gidecektir.

 

YORUMLAR