Minecraft: Story Mode

Minecraft: Story Mode
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,645

  • Üretici

    Telltale Games

Minecraft: Story Mode mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

Minecraft: Story Mode milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan Minecraft'a yeni bir tat kazandıran bir mobil macera oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Minecraft: Story Mode, Minecraft'a heyecanlı ve eğlenceli bir senaryo kazandırarak oyunculara uzun süren bir Minecraft keyfi sunuyor. Bu yeniş Minecraft macerasında 4 farklı kahramandan oluşan ekibimizin maceraları konu alınıyor. Hikayemiz 4 kahramanımızın birlikte dev bir ejderhayı yenmesiyle başlıyor. Overworld adlı bu fantastik dünyada kahramanlarımız ejderhayı alt ettiklerini düşünürlerken birşeylerin ters gittiği ortaya çıkıyor. Bu nedenle kahramanlarımız tekrar bir araya gelerek ortaya çıkan kaosa ve teröre karşı savaşmak için göreve atılıyorlar. Bize de kahramanlarımız yol göstermek ve eğlenceye ortak olmak düşüyor.

Minecraft: Story Mode yaptığınız seçimleri ince eleyip sık dokuyan bir macera oyunu. Telltale Games tarafından geliştirilen oyun önceki The Walking Dead, Game of Thrones, Tales From the Borderlands, The Worlf Among Us benzeri Telltale oyunları gibi yaptığınız seçimler üzerinde kurulu bir oynanışa sahip. Oyun boyunca kuracağımız diyaloglarda karşımızdaki karaktere ne söylediğimiz, bu sözleri nasıl söylediğimiz, kritik anlarda nasıl kararlar alıp uyguladığımız oyunun nasıl gelişeceğini ve sonlanacağını belirliyor. Bu sayede oyuncular kendi Minecraft hikayelerini yaratabiliyorlar.

Minecraft: Story Mode'un seslendirmelerinde profesyonel bir çalışma yürütülmüş ve birçok ünlü ismin sesi oyunda kullanılıyor. Oyunun genel olarak Telltale kalitesini koruduğu söylenebilir.

YORUMLAR