Minecraft

Minecraft

(Windows-phone)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

1 Kullanıcı: 5/5

5
Minecraft
Minecraft
Minecraft

Windows Phone 8.1 için Strateji Oyunu

Erkan Calp Son güncelleme 2 yıl önce

Yaratıcılığınızı Ön Plana Çıkarabileceğiniz Harika Bir Strateji Oyunu

Dünya genelinde milyonlarca oyuncuya ulaşan popüler strateji oyunu Minecraft, temelde blok kırma, yerleştirme ve savunma üzerine kurulu olsa da yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz en iyi oyunlardan biri.

Minecraft: Pocket Edition ismiyle karşımıza çıkan oyun, Survival (Hayatta Kalma) ve Creative (Yaratıcı) adını taşıyan iki farklı mod sunuyor. Hayatta Kalma modunu seçtiğimizde ortalık karanlık olduğunda ortaya çıkan yaratıklarla savaşıyor, birçok çeşit el yapımı eşya yapabiliyor, yaptığımız silah ve aletleri büyülebiliyoruz. Diğer bir mod olan Yaratıcı ise can ve açlık gibi sınırlar olmadan kendi tasarımlarımızı oluşturabileceğimiz diğer bir deyişle hayal gücümüzü ortaya çıkaran oyun modu.

Blokları kırıp inşa etme ve hayatta kalma üzerine kurulan Minecraft: Pocket Edition oyununda çoklu oyuncu modu da bulunuyor ve kablosuz ağ üzerinden Minecraft’ın büyülü ve kalabalık dünyasına arkadaşlarınızı da davet edebiliyor, yaratıklara karşı beraber mücadele edebiliyor, barınağınızı beraber inşa edebiliyorsunuz.

İster tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz oyunun mobil sürümü PC versiyonundan biraz farklılıklar gösterse de bu haliyle bile harika ve uzun süre sizi ekran başına kilitleyecektir. Unutmadan oyun deneme sürümü olarak gelmiyor; 14,99 TL ödeyerek tam sürümü satın almış oluyor ve herhangi bir sınırlama olmadan Minecraft’ı mobil cihazınızdan oynama şansına erişiyorsunuz.

Minecraft, mobil cihazların yanında Windows ve MAC tabanlı bilgisayarınızda da oynayabileceğiniz bir strateji oyunu. Öte yandan Minecraft hakkında tüm haber, rehber ve videolara Turuncu Leyve Minecraft  sayfasından erişebilir, oyunu daha yakından tanıyabilir ve yararlı ipuçları alabilirsiniz.

Minecraft için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Minecraft crack, Minecraft serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Ücretli
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
43 / 68,910
İşletim Sistemi:
Windows Phone
Gereklilik:
Windows Phone 8.1

Strateji Popülerleri

 1. Minecraft
  MinecraftWindows Phone 8.1 için Strateji Oyunu
 2. Age of Empires Castle Siege
  Age of Empires Castle SiegeWindows Phone için Kale Kuşatma Oyunu
 3. March of Empires
  March of EmpiresWindows Phone için Türkçe Strateji Oyunu
 4. Zombie Anarchy
  Zombie AnarchyWindows Phone için Strateji Oyunu
 5. Defense Zone 3
  Defense Zone 3Windows Phone için Strateji Oyunu