miZX FLUX

miZX FLUX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adidas orijinal fotoğraflarınızı hem zevkinize sunuyor hem de sosyal ağlarda yeni bir kazanç kapısı yaratıyor.

iOS platformlarında kullanılabilen uygulama ayakkabıların üzerine istediğiniz fotoğrafın işlenmesine olanak tanıyor. Her hangi bir fotoğraf çalışmanızı, bir manzara ya da resmini çektiğiniz bir deseni ayakkabı numaranızı ve tipini de ekleyerek uygulama vasıtasıyla gönderiyorsunuz. Daha sonra buna göre kesimi yapılmış ayakkabıların üretimine geçiliyor. Yaratıcı tasarımcılar için oldukça keyifli bir uygulama olan miZX FLUX , tasarlandıktan sonra uygulamanın içinde bulunan “ayakkabı kutusu” seçeneği altında sosyal ağlarda da paylaşılabiliyor.

Sosyal ağlar üzerinden ya da e-ticaret mağazalarından satışı yapılan tasarımların gelirinden tasarımcılar pay da alıyor. Tasarımlar Avusturya, Belçika, Danimarka, Fransa, Hollanda ve İspanya’da 110 dolardan satılıyor. 

Uygulama ayakkabıların üzerine işlenmesi talep edilen fotoğrafların telif hakkı olup olmadığını da kullanıcı için kontrol ediyor ve bir telif sorunu yaşanmasını engelliyor. Şu anda sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde hizmete giren uygulama, Adidas severler tarafından ilgiyle karşılandı.

YORUMLAR