Moleskine Journal

Moleskine Journal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    18

  • ÜRETİCİ

    Moleskine Srl

Moleskine Journal uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda hem yazılı hem de çizim şeklinde notlar tutabilirsiniz.

Moleskine Journal uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir not tutma ya da günlük tutma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Uygulamanın iyi tasarlanmış yapısı sayesinde yazmak ya da çizmek istediklerinizi sorunsuzca dijital ortamda saklayabiliyorsunuz.

Her ne kadar ücretsiz olsa da, uygulamada satın alabileceğiniz bazı şablonlar var ve bu şablonların yapısı yapmak istediğiniz işe göre değişiklik gösteriyor. Çizim yapmak isteyen kullanıcılar bu çizimlerinde kullanabilecekleri kalem türleri, renkler ve çeşitli araçları kullanabilir, böylece kafalarındakileri dijital kağıda aktarabilirler.

Aynı zamanda direkt olarak sanal klavye ile yazmaya da olanak tanıyan uygulama, ne yazarsanız yazın bunları organize ve güzel görünen bir şekilde saklamanıza imkan tanıyor. İleri ve geri alma seçenekleri sayesinde yaptığınız hatalardan geri dönmek de oldukça kolay hale geliyor.

Dilerseniz notlarınızın içerisine fotoğraflar da ekleyebiliyor, bu fotoğrafları hem uygulamanın içerisinden çekebiliyor, hem de galerinizde bulunan fotoğrafları kullanabiliyorsunuz. Hazırladığınız projeleri sosyal ağlar üzerinden paylaşmak ve bulut depolama sistemleri üzerinde yedeklemek de mümkün.

Tüm notlarınız bir araya geldikten sonra bunları önizlemek ve toplu olarak görüntülemek de mümkün. Bu sayede içeriklerini kısaca görebilir ve istediğiniz gibi geri dönüş yapabilirsiniz. Herhangi bir günlük sınırı olmayan uygulama böylece istediğiniz kadar bilgiyi fasiküller halinde tutmanıza yardımcı oluyor.

Not, günlük, iş notları ve diğer tüm yazı, çizim saklama ihtiyaçlarınız için önerebileceğim Moleskine Journal uygulamasını denemelisiniz.

YORUMLAR