MonoColor Camera

MonoColor Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MonoColor Camera ile özel siyah beyaz fotoğraflar ve videolar çekebilirsiniz

MonoColor Camera kullanıcılara iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerini kullanarak siyah beyaz fotoğraflar ve videolar çekme imkanı veren ve ücretsiz olarak indirilebilen bir kamera uygulamasıdır.

MonoColor Camera'yı benzerlerinden ayıran özellik uygulamanın fotoğraf veya videolarınıza ekleyeceği fotoğraf efektini bu fotoğraf ve videoları çekerken gerçek zamanlı olarak size göstermesidir. Bu sayede çekeceğiniz fotoğraf veya videoyu kaydetmeden nasıl görüneceği hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz.

MonoColor Camera klasik siyah beyaz fotoğraf ve video çekimine güzel bir eklenti de yapıyor. Uygulama ile siyah beyaz resim veya video çekerken fotoğraf veya videonuza siyah veya beyaz haricinde ek bir renk de ekleyebiliyorsunuz. Bu renk kameranızın lensi tarafından algılanıyor ve ortaya oldukça özel çalışmalar ortaya çıkıyor.

MonoColor Camera destekleyen cihazlarda Full HD video kaydı yapabilmekte. Uygulama çekilen fotoğraflar için döndürme, kesme, ters çevirme, temel renk ayarları gibi çeşitli fotoğraf düzenleme seçenekleri de sunuyor.

MonoColor Camera ile çektiğiniz fotoğrafları bulut hesaplarınızda depolayabileceğiniz gibi uygulama aracılığıyla Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR