Monorama 1.1 (ios)

Monorama

1.1
Monorama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sudoku'nun zorlaştırılmış sürümü

Monorama, popüler zeka oyunu Sudoku’ya benzerliğiyle dikkat çeken, çok daha zor bir oyun. Düşünmeye iten bulmacalarla dolu mobil oyunları sevenlere şiddetle tavsiye ederim. iOS tarafında da ücretsiz ve sadece 16MB boyutunda!

Otobüste, metroda, durakta, misafirlikte, yolculukta, molada, arkadaşınızı beklerken iPhone’unuzda açıp oynayabileceğiniz harika bir zeka oyunu Monorama. Apple editörlerinin de gözünden kaçmayan bulmaca - zeka oyunu, Sudoku’nun biraz zorlaştırılmış hali diyebilirim.

Sudokuyu zor seviyede de oynasanız Monorama’nın zorluğuna erişemiyorsunuz. Oyunda amaç; numaralı kutucukları oyun alanına yerleştirerek renklendirmek. Oyun alanında bazı noktalar 1’den 6’ya kadar giderken (bölüm geçtikçe artıyor), bazı yerler 1’den 3’e kada veya farklı şekillerde gidiyor. Sudoku’daki gibi tüm satır ve sütunlar eşit değil. Kural çok basit; sütun ve satırda aynı rakamlar olmamalı. Yanlış yerleştirdiğinizi düşündüğünüz kutucuğa çift dokunarak geri alabilirsiniz. Süre, hamle sınırınız yok, kimseyle de yarışmıyorsunuz. Bölümler kolaydan zora doğru ilerliyor, ipuçlarınız yok! Evet, takıldığınız bulmacada yardım alabileceğiniz ne ipucu ne de arkadaşınız var.

YORUMLAR