Montezuma Blitz 1.0.6 (ios)

Montezuma Blitz

Montezuma Blitz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Montezuma Blitz, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde keyifle oynayabileceğiniz heyecanlı ve ücretsiz bir iOS bulmaca oyunudur.

Montezuma Blitz, Android ve iOS versiyonları bulunan son derece eğlenceli bir oynanışa sahip eşlemeli bulmaca oyunudur. Candy Crush Saga oynadıysanız oyunu hemen anlayabilir ve kolayca yüksek puanlara ulaşabilirsiniz. Yeni bir oyun olmasına rağmen oyuncuların ilgisini çekmeyi başaran Montezuma Blitz'i iPhone ve iPhone'larınıza ücretsiz olarak indirerek oynayabilirsiniz.

120 farklı ve heyecanlı bölüm bulunan oyunda, tahmin edeceğiniz gibi bölümler gittikçe zorlaşmaktadır. Facebook bağlantısı kurarak arkadaşlarınız ile puan yarışına girebilir ve kimin daha iyi olduğunuz onlara gösterebilirsiniz.

Oyunda günlük girişleriniz ve ekstra verilen görevler için hediyeler dağıtılmaktadır. Bu hediyelerden elde edeceğiniz totemleri oyunda daha yüksek puan elde etmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde kullanabileceğiniz ekstra güçlendirme özellikleri sayesinde zorlandığınız bölümleri rahatlıkla geçebilirsiniz.

Özellikler:

  • Günlük girişler için ödüller
  • Bonus görevler
  • Kampanyalar
  • Heyecanlı oynanış
  • Etkileyici grafikler

Montezuma Blitz ile gireceğiniz macerada keyifli vakit geçireceksiniz. Ne kadar yüksek puan alırsanız arkadaşlarınızı geçme şansınız da aynı oranda artacaktır. iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz ve farklı bir bulmaca oyunu arıyorsanız, Montezuma Blitz'i kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR