Mount Everest Story 1.01 (ios)

Mount Everest Story

Mount Everest Story
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mount Everest Story, iOS işletim sistemi kullanan cihazlarda görebileceğiniz, kendine has stili olan bir tür spor oyunudur.

Mount Everest Story, iPhone ve iPad üzerinde oynanabilen bir dağcılık oyunudur

Herkesin bildiği gibi Everest'in zirvesine tırmanmak, her insana nasip olacak bir şey olmadığı gibi bunu yapacak vaktiniz ve paranız olsa dahi başarması çok güç bir durum. Aylarca süren tırmanma ve basınca alışma seanslarının yanı sıra içerisinde birçok farklı risk de içeren bu dağ, her dağcının hayali olduğu gibi bir taraftan da korkulu rüyasıdır. Fakat teknolojinin gelişmesiyle birlikte bütün bunları artık telefonunuzdan da yapabilirsiniz. 

Mount Everest Story, size harika bir hikaye yazmanız için bütün gereçleri sunuyor. Sahip olduğunuz ekiple birlikte Everest'in tepesine ulaşmaya çalışıyor ve bunu yaparken her şeyi gözlemeni isteniyor. Ekip arkadaşlarınızın sağlık durumu, kamp yapılacak yerler, yemek stoğunuz, hava durumu, basınç vb. şeyler oyunun ana dinamiklerini oluşturuyorlar ve siz de tüm bunlara dikkat etmek suretiyle doğru kararlar vererek, zirveye ulaşmaya çalışıyorsunuz.