MSN Sports 1.0 (ios)

MSN Sports

1.0
MSN Sports
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MSN Sports, lig fikstürleri, puan durumları ve tuttuğunuz takım ile ilgili güncel haberlere kolayca erişebileceğiniz bir iOS spor haberleri uygulaması.

MSN Sports, Microsoft'un tüm mobil ve web kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmuş olduğunu spor servisidir. Android, iOS ve Amazon sürümleri çıkan MSN Spor sayesinde tüm futbol severler hem kendi liglerinde hem de diğer Dünya liglerinde neler olup bitiyor kolayca öğrenebiliyor.

Tuttuğunuz takımın maçlarını takip edebilmeniz için fikstürler ve lig puan durumları uygulama içerisinde bulunuyor. Fakat bunlar dışında futbol Dünya'sında neler olup bitiyor en son haberleri de uygulama üzerinden okuyabiliyorsunuz.

Eğer uygulama içerisinde Microsoft hesabınız ile oturum açarsanız, kendi tuttuğunuz takım ve takip etmek istediğiniz ligleri favorilerinize ekleyerek istediğiniz zaman güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Güvenli kaynaklardan alınan spor haberleri sayesinde hangi oyuncu hangi takıma transfer olmuş, Ronaldo kaç gol atmış yada Messi sakatlanmış mı? hemen öğrenebiliyorsunuz.

Diğer MSN uygulamaları gibi MSN Spor servisine de hem web üzerinden hem de mobil uygulama üzerinden eriebiliyorsunuz. Otomatik eşitleme sayesinde ise tüm gelişmeleri anlık olarak farklı cihazlarınız üzerinden takip edebilirsiniz. Sadece futbol değil aynı zamanda basketbol ve diğer spor dalları ile ilgili içerikler sunan uygulamanın can alıcı özelliği ise canlı maç sonuçları sunması. Ben bir Beşiktaş'lı olarak Beşiktaş'ın maçı oynanırken izleyemiyorsam MSN Spor üzerinden maçın canlı takibini yaparak maçın kaç kaç bittiğini görebiliyorum.

Siz de kendi takımınız hakkındaki tüm habelreir okumak ve spor Dünyası'nı yakından takip etmek istiyorsanız MSN Spor'u mutlaka indirmelisiniz. Uygulama tamemen ücretsizdir.

YORUMLAR