MUBI 1.2.1 (ios)

MUBI

MUBI
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MUBI uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan her ay 30 adet başarılı filmi kolayca izleyebilirsiniz.

MUBI uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca film izleyebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve çok kolay kullanılır yapısı sayesinde kurduktan sonra hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Uygulamanın kendisi ücretsiz olarak sunuluyor ancak filmleri izleyebilmek için aylık üyelik yöntemiyle ücret ödemeniz gerekiyor.

Fakat ilk olarak kurulduğunda kullanıcılara 7 günlük bir deneme süresi sunması sayesinde uygulamaya hemen para vermek zorunda değilsiniz. Dolayısıyla nasıl bir hizmet verdiğini ilk olarak test edebilir, daha sonra üyelik seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz. Aylık, altı aylık ve yıllık üyelikler sayesinde daha avantajlı teklifler elde etmek de mümkün hale geliyor.

Uygulamanın dikkatimizi en çok çeken eksikliği ise ayda 30 filmin gösterime girmesi ve bu 30 filmi seyretmek zorunda olmanız. Yani daha fazla film seyretmek istediğinizde bunu gerçekleştirmek mümkün olmuyor. Filmlerin Apple TV üzerinden seyredilebilmesi ise elbette avantajlarından bir tanesi.

Eğer online olamayacaksanız filminizi cihazınıza indirebilir ve daha sonra çevrimdışı olarak da seyredebilirsiniz. Diğer kullanıcıların filmlere verdikleri puanlar ve yorumlar ise daha kolay karar vermenizi sağlayacaktır.

Görüntü kalitesi ve sesler bakımından herhangi bir soruna sahip olmayan uygulama yüksek çözünürlükleri destekliyor ve film izleme sırasında herhangi bir kesintiyle karşılaşmak da mümkün değil. Ancak internet bağlantınızın düzgün ve stabil olduğundan emin olmayı unutmayın.