Mushroom Heroes

Mushroom Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    10

  • Üretici

    Serkan Bakar

Mushroom Heroes, iOs işletim sisteminde çalışan, platform ve bulmaca ögelerini mükemmel şekilde birleştiren bir oyundur.

Mushroom Heroes, iPhone ve iPad üzerinde oynanabilen bir bulmaca oyunudur.

Türk oyun geliştiricisi Serkan Bakar tarafından yapılan Mushroom Heroes, daha ilk bakışta grafikleri ve oynanışıyla dikkatleri çekiyor. Eski tarz çizimleriyle bizleri 90'ların oyunlarına götürmeyi başaran Mushroom Heroes, buna bir de harika 8-bit müzikler ekleyince, tamamen o dönemin iyi oyunlarından bir tanesi haline geliyor. Üstelik bunların yanına kendine has bir oynanış ve eğlenceli bir ilerleyiş de ekleyince, tadından yenmez bir oyun oluyor.

Mushroom Heroes'da üç farklı karakterimiz bulunuyor. Bu üç karakterin de kendilerine özel güçleri bulunuyor. Oyun boyunca karşımıza çıkan düşmanları ve engelleri de bu üç özelliği ayrı ayrı olarak kullanarak geçiyoruz. Örneğin; bir bölümde karşınıza bıçaklarla dolu bir yerden atlamanız gereken bir engel geliyor ve siz bunu hemen süzülme yeteneği bulunan kırmızı mantarla geçebiliyorsunuz. Bir başka yer de ise iki karakteri aynı anda kullanarak, bir makarayı çalıştırıyor ve karşıya geçiyorsunuz. Bu tarz bulmacalarla ilerleyen ve tadından yenmez bir hale bürünen oyuna dair detayları da videosunu izleyerek öğrenebilirsiniz.

ARTILAR

Üç farklı karakter

Eğlenceli oynanış

Müzikler

EKSİLER

Benzer bulmacalar

YORUMLAR