My Baby's Beat 2.5 (ios)

My Baby's Beat

2.5
My Baby's Beat
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Baby's Beat uygulaması ile bebeğinizin anne karnındaki hareketlerini dinleyebilirsiniz.

My Baby's Beat bebek sahibi olma sürecinde olan çiftlerin severek kullanabileceği bir uygulama. Göze hoş gelen bir arayüze sahip olan My Baby's Beat sayesinde anne karnındaki bebeklerin seslerini gerçek zamanlı olarak takip edebiliyoruz.

Son teknoloji özelliklerle donatılmış olan uygulama iOS cihazların dahili mikrofonunu kullanarak anne karnındaki bebeklerin hareketlerini algılıyor. Bu işlem esnasında ekranda ekranda eş zamanlı olarak bebeklerin hareketleri ve kalp atışları gösteriliyor.

Uygulamayı kullanmadan önce cihazınızı Uçak Modu'na almanızı öneriyorum. Bebek sağlığı açısında Wi-Fi veya 3G gibi bağlantılar zararlı olabilir. Bu sebeple uygulamayı kullanmadan önce Bluetooth dahil olmak üzere her bağlantıyı kapatın. Uygulamaya yapılan yorumlar arasında bazı kullanıcıların 20. haftadan itibaren bebeklerinin hareketlerini algıladıkları belirtiliyor. Fakat üreticinin açıklamasına göre uygulamanın kesin sonuç verebilmesi için bebeğin en az 30 haftalık olması gerekiyor.

Uygulamayı kullanabilmek için cihazı anne karnına yaslamamız gerekiyor. Çıkan sesleri algılayan uygulama kullanıcının isteğine göre kayıt işlemi de gerçekleştirebiliyor. Kaydettiğiniz sesleri sosyal çevrenizle paylaşabilir hatta bebeğinizin seslerindne oluşan bir arşiv oluşturabilirsiniz.

YORUMLAR