My PDF Creator 1.4 (ios)

My PDF Creator

1.4
My PDF Creator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    370

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

My PDF Creator, PDF dosyalarınızın yönetimini efor sarfetmeden yapabileceğiniz kullanışlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

My PDF Creator, kullanıcıların ücretsiz olarak indirebileceği detaylı ve kullanımı kolay bir iOS uygulamasıdır. Uygulamayı iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinde herhangi bir problem yaşamadan kullanabilirsiniz.

Kullanıcılar uygulama ile birlikte sadece PDF dosyalarını düzenlemekte kalmaz, aynı zamanda dosyalarını Dropbox gibi depolama servislerine yükleyebilirler. Bunun dışında farklı cihazlar arasında PDF dosyalarınızı transfer edebilmeniz de mümkündür. Bu sayede dosyalarınıza dilediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz.

My PDF Creator, PDF, MS Office, iWorks ve diğer türdeki farklı dosya formatlarını desteklemektedir. Bu sayede bu formatlarda olan dosyaları uygulama üzerinden düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz. Tüm dosyalarınızı Dropbox'a yükleyebilir veya Dropbox'tan indirebilirsiniz.

Uygulamanın Araçları:

  • Dosya Transfer Aracı: Uygulama üzerindeki bu araç sayesinde kullanıcılar dosyalarını masaüstü ve Mac bilgisayarları üzerinde transfer edebilir. Bunun dışında dosyalarınızı Dropbox'a yükleyebilir, görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.
  • PDF Dönüştürücü: Bu araç ile birlikte resim ve dökümanlarınıız PDF formatına dönüştürebilirsiniz. Uygulama kendi içerisinde bulunan internet tarayıcı sayesinde kullanıcıların internet sayalarını aramasını ve bu sayfaları PDF dosyası olarak indirebilmesini sağlamaktadır. İndirme işleminden sonra bu sayfalara offline olarak göz gezdirebilirsiniz.
  • Yazı Editörü: Dökümanlarınızı düzenlemenizi sağlayan bu araç ile dosyalarınız üzerinde istediğiniz değişiklikleri yaparak onları RTF formatında kaydedebilirsiniz.

Gördüğünüz üzere My PDF Creator bir çok yararlı özellik ile birlikte gelmektedir. Bu nedenle döküman oluşturmak, düzenlemek ve yönetmek için bir uygulama arıyorsanız bu uygulamayı ücretsiz olarak indirerek kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR