Need For Speed: Most Wanted 1.0.0 (ios)

Need For Speed: Most Wanted

Need For Speed: Most Wanted
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    19,908

  • Üretici

    Electronic Arts

Need for Speed serisinden olan Most Wanted yapımı, iPhone, iPad ve iPod Touch için mobil platforma taşındı. Yenilenen yapım 35 farklı otomobil sunuyor.

Need for Speed serisinin en sevilen oyunlarından biri olan Most Wanted yapımı, bu ilgiye dayanamayarak mobil platformlara da geldi. iOS için geliştirilen Need for Speed Most Wanted, yenilenen yapısı ile oyunculara 35 farklı otomobil sunacak. Bunlarla birlikte yeni ve geliştirilmiş pistlerde bulunan yapımda, grafikler epey bir ileri seviyede ancak oyun ve yarış dışındaki nesneler pekte göze hitap etmiyor diyebiliriz. Oyun içinde verilen animasyonlar, geçişler ve efektler çok ileri olmasada iyi durumda. Merak edilen hasar konusu ise, neredeyse hiç geliştirilmemiş gibi bir durumda. Araçların hasar konusunda bayağı bir eksiğinin olduğunu söylemek gerekiyor.

Oyunun kontrol yapısı ise diğer yarış oyunları gibi aynı şekilde tasarlanmış. Dokunmatik şekilde kontrol edileceği gibi ekranın döndürülmesi ile de kontrol ediliyor.  Most Wanted' da sokak yarışlarının tehlikesini ve aksiyonunu bir araya getiren yarışlar, polis kovalamacası ile son bulabiliyor. Oynanış bakımında zaten aksiyonlu bir yapım olan Most Wanted bu platformda da kendisini göstermiş.

YORUMLAR