Nike+ Basketball

Nike+ Basketball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nike+ Basketball, basketbol alanındaki gelişiminizi takip edebileceğiniz ve tecrübelerinizi arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz yararlı bir iOS spor uygulamasıdır.

Nike+ Basketball, iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak indirerek iPhone ve iPad'leri üzerinde kullanabileceği yararlı bir basketbol gelişim takibi uygulamasıdır. Uygulamanın geliştirilme amacı, basketbol sahasında yaptığınız tüm hareketleri takip etmek ve performansınızı değerlendirmek. Ayrıca uygulama ile birlikte gelişiminizi takip ederek, genel performansınızı arttırmak için planlar yapabilirsiniz. Basketbolda kendinizi geliştirmek istiyorsanız motivasyona ve sıkı çalışmaya ihtiyacınız olacak.

Uygulama sadece gelişim sürecinizi takip etmenizi sağlama amacını barındırmıyor. Bunun dışında, kullanıcılar arasında bir iletişim ağı kurarak kullanıcıların sahip oldukları tecrübeleri birbirleri ile paylaşmaları sağlanıyor.

Özellikler:

  • Sahada gerçekleştirdiğiniz tüm hareketleri takip etme
  • Yaptığınız çalışmalar geçmiş olarak kaydedilerek daha sonra kontrol etme imkanı
  • Geçmiş aktiviteleriniz ile güncel olanları karşılaştırma
  • Arkadaşlarınız ile gelişim sürecinizi paylaşma ve onlarınkini görüntüleme
  • Uygulama üzerinden topluluk ile iletişime geçebilme
  • Kullanımı kolay ve geniş kapsamlı özellikler
  • Aktiviteleriz hakkında detaylı bilgiler

Uygulamayı kullanabilmek için Nike+ Sport Adaptor sahibi olmanız gerekmektedir. Uygulamanın İngilizce, Fransızca, Almanca ve Basitleştirilmiş Çince desteği bulunmasına rağmen malesef Türkçe desteği bulunmamaktadır.

Basketbol oynamayı seviyorsanız ve basketboldaki gelişim sürecinizi takip etmek için geniş kapsamlı bir uygulama arıyorsanız, Nike+ Basketball bulabileceğiniz en iyi uygulamalar arasında yer almaktadır.

YORUMLAR