Nike+ Move

Nike+ Move
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nike+ Move, gün içerisinde toplam ne kadar mesafe yürüdüğünüzü ve toplamda ne kadar yağ yaktığınızı gösteren yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Ağır çalışma koşulları nedeniyle bir çok kişi neredeyse spor yapmak için gerekli vakti bulamıyorlar. Bu nedenle gün içerisinde fırsat buldukça olabildiğinde yürümeli veya hareket etmeliyiz. Bunu yaparken daha fazla motive olmamız için bize yardımcı olacak pek çok uygulama mevcuttur. Bunlardan bir tanesi olan Nike+ Move uygulaması, günlük aktivitelerimizi takip ederek toplamda ne kadar yağ yaktığımızı hesaplayan başarılı bir uygulamadır.

Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Nike+ Move, günlük yaşantınızda sürekli yanınızda olacak uygulamalardan bir tanesidir. Uygulama sizi sürekli hareket etmeniz için cesaretlendirmektedir. Yaşınız, cinsiyetiniz veya ağırlığınız ne olursa olsun bu uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. iPhone 5 için özel olarak optimize edilen uygulama oldukça düşük miktarda güç tüketmektedir.Günlük hareket aktiviteleriniz hakkında detaylı bilgilere ulaşmanızı sağlayan uygulama cihazınızın bataryasını da olabildiğince düşük oranlarda kullanmaktadır.

Uygulama sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde, kullanıcıların arkadaşları ile yarışmasını sağlıyor. Bu sayede kullanıcılar hırs yaparak gün içerisindeki hareket miktarını arttırmakta ve daha sağlıklı bir vücuda kavuşmaktadır. Nike+ Move, yapacağınız yürüme, koşma, merdiven inme ve çıkma gibi tüm hareketleri hesaplayarak gün sonunda toplamda ne kadar mesafe yürüdüğünüzü ve ne kadar yağ yaktığınızı göstermektedir.

Spor yapmak için yeterli vakit bulamıyor fakat daha sağlıklı ve güzel bir vücuda sahip olmak istiyorsanız, Nike+ Move uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR