Nimbus Note 2.0 (ios)

Nimbus Note

2.0
Nimbus Note
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nimbus Note, iPhone ve iPad sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak yararlanabileceği kolay kullanıma sahip ve gelişmiş özellikler ile donatılmış bir not alma uygulaması.

Nimbus Note, not almak için kullanabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız size yardımcı olabilecek en iyi seçeneklerden bir tanesi. 6 farklı platform üzerinde eş zamanlı not almanızı sağlayan uygulamanın diğer versiyonlarını indirerek bilgisayarınız yada diğer mobil cihazlarınız üzerinde de kullanabiliyorsunuz.

Yazılı, sesli ve videolu notlar alabileceğiniz uygulama sayesinde istediğiniz internet sayfalarını da not olarak kaydetmenizi ve daha sonra okuyabilmenizi sağlıyor. Notlarınızı ekran kilidi ile korumaya alan Nimbus Note içerisinde alacağınız notlara etiketler ekleyebilir ve farklı dosyalar oluşturarak bu dosyalar altında tutabilirsiniz.

Yapılacaklar listesi hazırlamak için de kullanabildiğiniz uygulama özellikle çalışanlar ve öğrenciler için çok yararlı bir uygulama. Günlük yaşantınızda aklınıza gelen fikirleri, planlarınızı ve yapmanız gerekenleri düzenli olarak not alarak farklı cihazlarınız üzerinden rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Eğer çok fonksiyonlu ve gelişmiş özellikler ile donatılmış bir not alma uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız, Nimbus Note'u mutlaka denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR