NOTE'd 1.6 (ios)

NOTE'd

1.6
NOTE'd
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NOTE'd uygulaması ile önemli notlarımızı detaylı ve düzenli bir şekilde mobil cihazımızda saklayabiliyoruz.

NOTE'd hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir not alma uygulaması olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde özel veya profesyonel hayatımızda bizim için önem arz eden düşünceleri, fikirleri, planları ve organizasyon detaylarını mobil cihazımıza kaydedebiliyoruz.

Uygulamanın en iyi tarafı farklı kategoriler altında not almamıza imkan sağlaması. Bu sayede tüm notları tek bir yerde toplayıp karışıklığa yol açmak yerine tüm içerikler düzenli bir şekilde arşivleniyor. NOTE'd isimli bu uygulamaya sadece not değil fotoğraf da ekleme şansına sahibiz. Bu sayede notlarımızı daha bilgilendirici bir hale getirebiliyoruz.

Bu tarz bir uygulamada görmeyi istediğimiz sosyal medya desteği NOTE'd tarafından sunuluyor. Bu özelliği kullanarak içeriklerimizi Facebook ve Twitter gibi farklı kanallar üzerinden paylaşabiliyoruz.

Uygulama ile yapabileceğimiz diğer işlemler;

  • Ana ekrana notlar yapıştırmak
  • Notları Dropbox'a kaydetmek
  • Notlara fotoğraflar eklemek
  • Notları şifre ile korumak
  • Yapılacaklar listesi hazırlamak
  • Alınan notları belirli kriterlere göre sıralamak

Eğer profesyonel ve özel hayatınızda kullanabileceğiniz kapsamlı ve pratik özelliklere sahip bir not alma uygulaması arıyorsanız NOTE'd beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR