OneDrive 4.1 (ios)
OneDrive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  325

 • Üretici

  Microsoft

OneDrive, Microsoft'un popüler dosya depolama servisi SkyDrive'ın iOS için güncellenen yeni versiyonudur.

OneDrive, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde ücretsiz olarak kullanabilecekleri, Microsoft'un popüler bulut dosya depolama servisi SkyDrive'ın yenilenen iOS uygulamasıdır.

İhtiyacınız olan tüm dosyaları tek bir yerde yedekleyebileceğiniz ve tek bir yerden yönetebileceğiniz oldukça kullanışlı ve başarılı bir uygulama olan OneDrive ile tüm fotoğraflarınızı, müziklerinizi, videolarınızı ve dökümanlarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Çapraz platform desteği sayesinde iOS cihazlarınız ile OneDrive üzerine yüklemiş olduğunuz tüm dosyalara daha sonra OneDrive uygulamasının kurulu olduğu Windows, Mac OS X, Android veya Windows Phone cihazlar üzerinden de kolayca ulaşabilir ve dosyalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

iOS cihazınızın başına herhangi bir şey gelmesi durumunda OneDrive üzerine yedeklemiş olduğunuz tüm dosyalar güvenli bir şekilde saklanacaktır ve daha sonra kolayca başka bir cihaz üzerinden dosyalarınıza ulaşabileceksiniz.

OneDrive'ın güzel özelliklerinden bir tanesi de sahip olduğunuz tüm dosya ve klasörleri arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilecek olmanız ve arkadaşlarınız tarafından sizinle paylaşılan dosyaları yine aynı kolaylıkla görüntüleyebilecek olmanızdır.

Tüm bu güzel özelliklerin dışında OneDrive ile sık sık kullanmadığınız fotoğraf, video ve dökümanlarınızı bulut dosya depolama sunucuları üzerine yedekleyerek mobil cihazlarınız üzerinde yaşadığınız dosya depolama alanı sıkıntısına da çözüm bulabilirsiniz.

OneDrive Özellikleri:

 • Tüm dosyalarınızı tek bir yerden yönetin ve sizinle paylaşılan dosyaları görüntüleyin
 • Dosyalarınızı sadece bağlantılar yardımıyla kolayca paylaşabilme
 • Çapraz platform desteği sayesinde dosyalarınıza tüm cihazlar üzerinden kolayca erişim imkanı
 • En son üzerinde çalışmış olduğunuz dökümanlara kolayca ulaşabilme

YORUMLAR