Outlook Groups

Outlook Groups
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Outlook Groups uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan tüm ekip iletişiminizi ve belge düzenleme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Outlook Groups uygulaması, Office 365'e aboneliği bulunan öğrenciler ve çalışanların, iPhone ve iPad cihazları üzerinden kolayca ortak belge düzenlemeleri ve mesajlaşmalar gerçekleştirmelerine izin veren ücretsiz bir araç olarak karşımıza çıktı. Fakat kullanımı için Office 365 aboneliği gerektirmesi nedeniyle uygulamanın ücretsiz olmasına rağmen kullanımının pek de ücretsiz olamadığını belirtmek gerekiyor.

Uygulamayı kullanırken iş arkadaşlarınızla e-posta üzerinden yazılabiliyorsunuz ancak bu e-postaların yönetiminin biraz daha mesajlaşma uygulamalarına benzer hale geldiğini, dolayısıyla beğenme, etiketleme gibi işlemlerin yapılmasına izin verdiğini de eklemek gerekiyor. Standart ve resmi e-mail iletişimlerinden sıkılanların grup üyeleriyle daha verimli iletişim kurmalarına destek olduğunu söylersek yanlış davranmış olmayız.

Aynı anda OneNote belgeleri üzerinde düzenleme ve kayıt işlemleri yapmaya da izin veren Outlook Groups, böylece hızlı not alınması gereken projelerde ve toplantılarda da sorun yaşamadan herşeyin kaydının tutulmasına izin veriyor. Eğer Word, Excel ve PowerPoint dosyalarınızın da birden fazla kişi tarafından düzenlenmesine ihtiyacınız varsa, Outlook Groups ile bu belgeleri kolayca çoklu paylaşıma açabiliyorsunuz.

Elbette dışarıya açık çalışma gruplarını ve dünya çapındaki diğer grupları da görüntüleme imkanınız var. Ancak başkalarının gruplarını görüp katılabilmeniz için o grupların dışarıdan üye kabul etmeleri ya da açık grup olmaları gerekiyor. Office 365 ile belge paylaşımı ve toplu düzenleme imkanlarına erişmek için göz atmadan geçmemeniz gerektiğine inanıyorum.