PAC-MAN Bounce

PAC-MAN Bounce
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PAC-MAN Bounce, onlarca bölümün hepsini geçmeniz gereken eğlenceli ve ücretsiz bir iOS Pac-Man oyunu.

PAC-MAN Bounce, iPhone ve iPad sahibi kişilerin cihazları üzerinde klasik Pac-Man oyununu çok daha yeni ve gelişmiş haliyle oynayabileceği bir iOS bulmaca oyunu. Oynarken hem eğlenmenizi hem de beyninizi zorlamanızı sağlayan oyunda eğlence ve heyecan hiç bitmiyor.

100'den fazla bölüm ile birlikte Pac-Man oyunları kategorisine farklı bir bakış kazandıran PAC-MAN Bounce ile vaktin nasıl geçtiğini anlamak zorlaşıyor. Candy Crush Saga ve benzeri oyunlarda yer alan bölümlü ve 3 yıldızlı sistemin aynısı bulunan oyunda her bölümü 3 yıldızla geçebilmek ilk amacınız ve bölümleri geçebilmek için her bölümde anahtara ulaşmanız gerekiyor. Fakat anatara ulaşmak sandığınız kadar kolay değil çünkü karşınıza çıkacak olan farklı renkteki hayaletler, duvarlar ve diğer objeler var. Zaman zaman zora düştüğünüzde süper güçleri kullanarak duvarlardan atlayabilir ve hayaletlerin içinden geçerek bölümleri bitirebiliyorsunuz. Bu özellikleri bölümlerde topladığınız altınlarla alabiliyorsunuz.

Arkadaşlarınız ile yarışabileceğiniz oyunda hem kartal gibi gözlere sahip olmanız hem de hızlı reflekslere sahip olmanız gerekiyor. Eğer yeterince yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız PAC-MAN Bounce oyununu iPhone ve iPad'lerinize indirerek hemen oynamalısınız.

YORUMLAR