PAC-MAN Puzzle Tour

PAC-MAN Puzzle Tour
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PAC-MAN Puzzle Tour, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir eşleştirme oyunudur.

PAC-MAN Puzzle Tour, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir eşleştirme oyunu ve birbirinden zorlu bölümlerle ilerlemeye çalışıyoruz. Her yaştan insanın keyifli vakit geçirebileceği kategoride yer alan ve kült bir yapımdan türetilen bu oyun, dünyadaki tüm meyveleri çalan bir çeteyle karşı karşıya gelmemizi sağlıyor ve meyveleri geri almaya çalışmamızı konu ediniyor. Şimdi dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Adında Pac-Man geçen bir yapım gördüğünüzde sizin de yüzünüzde güller açıyor mu? Gerek nostalji olsun gerekse türlü türlü yenilikler içersin ben çok mutlu oluyorum. PAC-MAN Puzzle Tour oyunu da iOS platformunda karşılaştığımda herkese hitap eden yapısıyla dikkatimi çekti diyebilirim. Konusu itibariyle de gayet doyurucu diyebilirim. Çeşitli meyve kombinasyonlarını bir araya getirerek skor üretmeye ve birbirinden zorlu bölümleri geçerek ilerlemeye çalışıyoruz.

Açıkçası bu kategorideki oyunları incelerken elimizde sadece konu itibariyle bir farklılık görüyoruz. Dolayısıyla yenilikten çok konudan bahsediyoruz. Candy Crush benzeri bir oyun deyip geçmek istemiyorum fakat bunu bilerek oyunu yüklemeniz gerektiğini düşünüyorum. Aynı tür içerisinde bir farklılık arıyorsanız PAC-MAN Puzzle Tour'u denemenizi kesinlikle öneririm.

Tamamen ücretsiz bir şekilde indirebileceğinizi de unutmayalım. Boş vakitlerinizi değerlendirmek için oynayabilirsiniz.