Paint Monsters 1.2.4 (ios)

Paint Monsters

Paint Monsters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paint Monsters tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir eşleştirme oyunudur.

Paint Monsters son zamanların popüler oyun kategorilerinden olan eşleştirme oyunlarının başarılı bir temsilcisi. Ücretsiz olarak iPhone ve iPad’lere indirebildiğimiz bu oyundaki temel amacımız aynı renkten yaratıkları yan yana getirerek onları ortadan kaldırmak.

Oyunda ilk olarak karşımıza renkli ve sevimli görünen yaratıklarla dolu bir platform çıkıyor. Bu yaratıkları parmağımızla sürükleyerek yan yana getirmeye çalışıyoruz ve bu sayede yok olmalarını sağlıyoruz. Bu tarz oyunlarda görmeye alıştığımız gibi bu oyunda da birçok bonus ve güçlendirici bulunuyor. Bunları toplayarak kazanacağımız puanları artırabiliyoruz.

Paint Monster’da görev yapan kontrol mekanizması son derece hassas çalışıyor. Parmağımızı ekranda sürüklediğimiz anda gereken değişimler yapılıyor ve vakit kaybetmemiz engelleniyor. Sorunsuz çalışan kontrollere ek olarak oyunda yer alan grafikler de gerçekten çok iyi. Canlı ve rengarenk görseller sayesinde oyunu özellikle çocuklar severek oynayacaktır.

Genel olarak Pain Monsters kategorisinin başarılı oyunlarından bir tanesi. Eğer siz de ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu arıyorsanız Paint Monsters’ı mutlaka denemelsiniz.

YORUMLAR