PDF Document Scanner 1.0 (ios)

PDF Document Scanner

1.0
PDF Document Scanner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PDF Document Scanner uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan belgelerinizi taratabilir ve onları PDF'e dönüştürebilirsiniz.

PDF Document Scanner uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin mobil cihazlarını kullanarak belge ve dokümanları kolaylıkla taramalarını ve daha sonraları PDF olarak kaydetmelerini sağlayan ücretsiz bir uygulama. Artık eski moda kağıt belgeleri saklamanın pek bir çekiciliği kalmadığı için bilhassa önemli belgelerin dijital ortamda saklanmalarının ne kadar kolay ve güvenli olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Uygulama tarama işlemi için direkt olarak mobil cihazınızın kamerasını kullanıyor ve böylelikle iPhone’un yüksek kaliteli kamerasının sonuçlarını direkt olarak görebiliyorsunuz. Ancak özellikle eski model cihazların kameralarının yeni modeller kadar iyi sonuçlar vermeyeceğini belirtmek gerekiyor. Yine de uygulamanın doküman düzeltme yeteneği sayesinde olabildiğince iyi çıktılarla karşılaşabileceğinizi söyleyebilirim. Tabii ki tarama işleminin ardından PDF belgesine dönüşme işleminin de sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi sayesinde belgenizin kolaylıkla saklanabilir hale geldiğini belirtmek gerek.

Dilerseniz kameranızın flaşını da kullanabilen ve böylece yetersiz ışık olan ortamlarda sonuç verebilen uygulama, bir gerçek tarayıcı kadar kaliteli tarama işlemi yapmasa da standart kullanıcılar için yeterli olacaktır. Taranan ve PDF olarak kaydedilen belgeleri daha sonra dilerseniz diğer uygulamalarla paylaşabiliyor, dilerseniz de telefonunuzun depolama alanına kaydederek sonra PC’nize aktarabiliyorsunuz.

Çalışması esnasında herhangi bir sorun ya da arıza çıkarmayan uygulama, internet bağlantısı da gerektirmediği için dilediğiniz kadar belgeyi hemen taramanıza izin veriyor. Çoklu sayfa desteği sayesinde her sayfayı ayrı ayrı kaydetmek zorunda da değilsiniz. Yeni bir dosya tarama uygulaması arayanlar göz atmadan geçmesinler.