PDF Forms 2.1 (ios)

PDF Forms

2.1
PDF Forms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PDF Forms sayesinde PDF dosyalarınızı kolay bir şekilde yönetebilir ve gerekli ayarlamaları sorunsuzca yapabilirsiniz.

PDF Forms isimli bu uygulama profesyonel veya özel hayatında sık sık PDF dosyalarıyla uğraşan kullanıcıların mutlaka denemesi gereken türden bir seçenek.

Uygulama temel işlevleri kullanıcıların beklentilerini zorlanmadan karşılayabilecek türden. PDF Forms yardımıyla formları otomatik olarak doldurabilir, notlar ekleyebilir, önemli yerlerin altını çizebilir ve anlaşmalara imza atabilirsiniz.Uygulamada yer alan her özelliğin son derece kullanışlı bir arayüzde sunulması da PDF Forms’un bir başka kayda değer artısı.

Elbette tüm özellikler bunlarla sınırlı kalmıyor. PDF Forms kullanıcılara Dropbox, Google Drive entegrasyonu ve iTunes dosya paylaşım fonksiyonu da sunmakta. Bu özellik aracılığıyla dosyalarınızı farklı servisler üzerinde saklayabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir teknik sorun karşısında dosyalarınızı kaybetmezsiniz.

Uygulamanın temel özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • PDF dosyalarını yönetin ve bu dosyaları ZIP arşivi olarak saklayın
  • Belgelere dijital imza atın
  • Formları otomatik olarak doldurun
  • Herhangi bir PDF dokümanını sayfalara ayırın
  • Dropbox, Google Drive ve email desteği ile dosyalarını bu servislere aktarın

Gördüğünüz gibi PDF Forms ücretsiz olarak sunulmasına rağmen kullanıcılara birçok faydalı özellik sunuyor. İşiniz sık sık PDF dosyalarıyla ilgilenmenizi gerektiriyorsa PDF Forms’u mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR