PDF Office 1.0.1 (ios)

PDF Office

PDF Office
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PDF Office uygulamasını kullanarak dokümanlarınızı, sunumlarınızı ve tablolarınızı PDF formatına dönüştürebilirsiniz.

PDF Office, iPad kullanıcıları için özel tasarlanmış olan ve tamemen ücretsiz olarak sunulan bir PDF dosya yönetme uygulaması olarak tanımlanabilir. Kapsamlı özelliklere sahip olan PDF Office, bu tarz bir uygulamada görmeyi istediğimiz her fonksiyonu kullanıcı dostu bir arayüz eşliğinde sunuyor.

PDF Office dokunmatik ekranlar için özel olarak optimize edilmiş bir arayüze sahip. Daha önce bu tarz bir uygulama kullanmamış olan kullanıcılar bile PDF Office'i kullanırken herhangi bir problemle karşılaşmayacaktır. Uygulamayı kullanarak dokümanlarınızı PDF dosyalara dönüştürebilir ve bu dosyaları farklı kanallar üzerinden başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Oluşturulan PDF dosyalarına notlar eklemek de mümkün kılınan özellikler arasında yer alıyor.

Uygulama birçok bulut depolama servisi için destek sunuyor. PDF Office'ı kullanarak oluşturulan PDF dosyaları Dropbox, OneDrive ve Box gibi servislere upload edilebiliyor. İnternet bağlantınız olduğu sürece bu dosyalara nerede olursanız olun erişebilirsiniz.

Testlerimiz esnasında herhangi bir sorun yaşatmayan ve verilen komutları olması gerektiği gibi yerine getiren PDF Office, özellikle iş hayatında sık sık PDF dosyalarıyla işlem yapanların denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR