Perfect Video 1.7.0 (ios)

Perfect Video

Perfect Video
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Perfect Video uygulaması, iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak kolayca en kaliteli videoları hazırlayabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Perfect Video uygulaması, iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak en hızlı ve ücretsiz yoldan videolarınızı düzenlemekte kullanabileceğiniz bir video düzenleme uygulaması ve hem kolay arayüzü hem de oldukça fazla özelliğe sahip olması sayesinde cihazlarınızda bulunması gerekenlerden birisi.

Uygulamayı kullanarak hemen videolar üzerinde çalışmaya başlayabilir ve videolara fotoğraflar ekleyebilir, altyazı ekleyebilir ve altyazı özelliklerini değiştirebilir, videoyu kesebilir, kırpabilir, arkaplana müzikler ve sesler dahi ekleyebilirsiniz. Uygulamanın sahip olduğu bu özellikler üstünkörü hazırlanmayıp oldukça detaylı bir şekilde yerleştirildikleri için hareket halinde veya acil durumdaki video düzenleme işlemlerini tamamlama konusunda kullanıcılara büyük destek oluyor.

Mobil bir uygulama olmasına rağmen düzenlenen videoların 1080p yani full-HD formatında kaydedilmesine de izin veren Perfect Video, böylece profesyonel düzeydeki çözümleri elde etmenizi de daha kolay hale getiriyor.

Video birleştirmeler, geçiş efektleri ve çok daha fazlasını içeren uygulamanın performans konusunda herhangi bir soruna sahip olmadığını ve işlemleri olabildiğince hızlı bir şekilde tamamlayarak videoları sunduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR