Photo Transfer WiFi 10 (ios)

Photo Transfer WiFi

10
Photo Transfer WiFi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Transfer WiFi ile kalblosuz ağınız üzerinden fotoğraf ve video transfer edebilirsiniz

Photo Transfer WiFi kullanıcılara fotoğraf trasnferi ve video transferi konularında yardımcı olan bi fotoğraf transfer uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlara ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen Photo Transfer WiFi sayesinde kullanıcılar WiFi ağlarını kullanarak kablosuz olarak fotoğraf ve video dosyalarını transfer edebilmekteler. Özellikle bilgisayarlarınızdan iOS cihazınızdaki fotoğraflarınıza bakmak istediğinizde bu fotoğrafları öncelikle bilgisayarınıza indirmek büyük zahmet olabiliyor. İşte bu noktada Photo Transfer WiFi kullanabilir ve Mac veya Windows bilgisayarınızdaki internet tarayıcısını kullanarak iOS cihazınızdan fotoğraf indirme ve video indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Photo Transfer WiFi tam tersi şekilde bilgisayarlarınızdan iPhone ve iPad'lerinize dosya transfer etmenizi de kolaylaştırıyor. Ayrıca diğer iPhone, iPad ve iPod Touch'lara yine aynı WiFi ağı üzerinden kablosuz bir şekilde dosya gönderebiliyorsunuz ve bu cihazlardan dosya alabiliyorsunuz.

Photo Transfer WiFi eğer Dropbox hesabına sahipseniz size film rulonuzdaki fotoğraf ve videoları kolayca Dropbox hesabınıza yedekleme imkanı da veriyor. Photo Transfer WiFi fotoğraf ve video transfer işlemleri için toplu tranfer seçeneği sunmakta ve bu sayede size zaman kazandırmakta.

YORUMLAR