Pimp Your Sound

Pimp Your Sound
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pimp Your Sound ile kendi zil seslerinizi yaratabilir ve bunları sosyal medya kanalları üzerinden paylaşabilirsiniz.

Pimp Your Sound iPhone ve iPad cihazları üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir zil sesi yaratma uygulamasıdır. Aslına bakacak olursak uygulamanın işlevini zil sesiyle sınırlamak yanlış olur. Pimp Your Sound'ı kullanarak bildirim, mesaj, alarm, takvim ve tweet sesleri yaratabilirsiniz.

Sunduğu geniş kişiselleştirme seçenekleri ve işlevsel arayüzü sayesinde kullanıcıların her türlü hedeflerini kolayca gerçekleştirmelerini sağlayan Pimp Your Sound ile kendi imzanızı taşıyan sesler yaratabilirsiniz. Çalışmalarınızı Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal medya platformlarında paylaşmak istiyorsanız uygulamanın sunduğu sosyal medya desteğini kullanabilirsiniz.

Uygulamada entegre oynatıcı da bulunmakta. Bu özelliği kullanarak tasarladığınız sesleri kaydetmeden dinleyebilir ve gerekli değişiklikleri anında yapabilirsiniz.

Temel özellikleri kısaca anlatmam gerekirse;

  • Zengin içerik ve farklı temalar
  • Favori sesleri kaydetme
  • Entegre oynatıcı
  • Sosyal medya desteği
  • Şarkılardan zil sesi üretebilme
  • Farklı ses efektleri

Bazı kullanıcılar cihazlarını diledikleri gibi kişiselleştirmek istiyor fakat bu konuda yararlanabilecekleri kayda değer pek fazla alternatif yok. Fakat Pimp Your Sound aynı kategoride yer alan rakiplerinden kolayca sıyrılıyor ve kullanıcıların beklentilerini rahatlıkla karşılıyor.

YORUMLAR