Pixagram 1.08 (ios)

Pixagram

Pixagram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixagram, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf ve video uygulamasıdır.

Pixagram, akıllı cihazınızda kullanabileceğiniz en iyi fotoğraf ve video uygulamaları arasında yer alıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, fotoğraflarınıza kolaylıkla yaratıcı efektler, filtreler ve çerçeveler ekleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Fotoğraf meraklıları için dilerseniz biraz Pixagram'a biraz daha yakından bakalım. 

Pixagram uygulamasıyla ilk karşılaştığımda belli bir ücret ödemem gerekiyordu. Özelliklerini incelediğimde değip değmeyeceği konusunda şüphelerim vardı. Geçtiğimiz haftalarda ücretsiz olarak kullanıma sunulunca indirip inceledim ve kendi kategorisinde gerçekten harika özellikleri olduğunu söyleyebilirim. Uygulamayı açtığınızda karşınıza muadillerinde olduğu gibi bir arayüz geliyor ve üzerinde işlem yapmak istediğiniz fotoğrafı seçtikten sonra işleme devam ediyorsunuz. Bokeh ve leak efektlerinin yanı sıra, fotoğrafların üzerine yazı eklemeniz için 30'un üzerinde fontta kullanabiliyorsunuz. Temel fotoğraf düzenleme işlemlerini basit dokunuşlarla yapabileceğinizi de belirtmeden geçmeyelim.

Benzersiz fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız Pixagram'ı ücretsiz indirebilirsiniz. Birçok özelliği içerisinde barındırması sebebiyle denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR