Piyo Blocks 2

Piyo Blocks 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Piyo Blocks 2, eşleştirme ve bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan biri.

Piyo Blocks 2 iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Her yaştan oyunsevere hitap eden bir içeriğe sahip olan oyunda aynı renkli karakterleri ve objeleri yan yana getirerek puan toplamaya çalışıyoruz.

Oyuna ilk girdiğimizde karşımıza renkli ve bir o kadar da sevimli bir tasarıma sahip görsellerle donatılmış olan arayüz çıkıyor. Özellikle çocuklara hitap ediyormuş gibi gözükse de bulmaca ve eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alan herkes Piyo Blocks 2'yi keyifle oynayacaktır.

Piyo Blocks 2'nin en dikkat çeken özelliklerinden birisi de farklı oyun modlarına sahip olması. Bu oyun modlarının her biri farklı bir altyapı üzerine kurulu oldukları için oyuna sıradışı bir hava katıyorlar. Sürekli aynı oyunu oynayıp durmak yerine farklı oyun modları arasında geçiş yaparak monotonluğun önüne geçebiliyoruz. Şayet tek başınıza oynamaktan sıkılırsanız çevrimiçi turnuvalara katılarak diğer oyuncularla mücadele edebilirsiniz.

Eğer bulmaca ve eşleştirme oyunları hoşunuza gidiyorsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir yapım arıyorsanız Piyo Blocks 2'yi mutlaka denemelisiniz.