Plunder Pirates 1.3.0 (ios)

Plunder Pirates

Plunder Pirates
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    233

  • Üretici

    Rovio Stars Ltd.

Plunder Pirates korsan temasına sahip olan bir strateji oyunudur

Plunder Pirates, Angry Birds'ün yaratıcısı olan Rovio tarafından yayınlanmış olan yeni bir mobil strateji oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir korsan oyunu olan Plunder Pirates'ta oyuncular bir korsan kaptanı olarak yedi denizlere açılıyorlar ve tarihin en korkulan korsanı olmak için mücadele veriyorlar. Plunder Pirates'ta tek yapmamız gereken düşmanlarımıza saldırmak ve gemilerini yağmalamak değil; çünkü korsanlar intikam için yaşarlar ve düşmanlarından intikam alana kadar durmazlar. Bu nedenle kendimizi de savunmamız gerekmekte.

Plunder Pirates'ta oyuna kendi korsan adamızı inşa ederek başlıyoruz. Korsan adamız kendi korsan tayfamızı yetiştirmemiz için bize gerekli kaynakları sunuyor. Adamızın savunması oldukça önemli; çünkü diğer korsanlar kaynaklarınızı yağmalamak için fırsat kollamakta. İnternet üzerinden oynanan bir online strateji oyunu olan Plunder Pirates diğer oyuncuların adalarına ve korsan gemilerine de saldırmanıza imkan vermekte. Oyunda başarı kazandıkça tayfanızı ve korsan adanızı geliştirip güçlendirebilmektesiniz.

Plunder Pirates'ta adanızı kullanışlı kamera yapısı sayesinde 360 derece görüntüleyebiliyorsunuz. Vahşi denizleri ve hazineleri keşfedebildiğiniz oyunda loncalar kurabilmekte ve diğer oyuncularla ittifaklar oluşturabilmektesiniz. Sevimli ve yüksek kaliteli grafiklere sahip olan Plunder Pirates görsel olarak da tatmin edici seviyede.

YORUMLAR