Point To Point

Point To Point
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Point To Point, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz matematiksel işlemlere dayanan benzersiz bir bulmaca oyunudur.

Point To Point, iOS cihazlarınız iPhone ve iPad üzerinde oynayabileceğiniz matematiksel işlemlere ve görsel zekaya dayanan benzersiz bir bulmaca oyunudur.

Eğer matematiği ve farklı bulmaca oyunlarını seviyorsanız, mutlaka denemeniz gereken bir oyun olan Point to Point'i oynarken dakikaların hatta saatlerin nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz bile.

Oyunda temel amacınız ekran üzerinde yer alan noktaları belli kurallar dahilinde en az denemeyle birleştirmeye çalışmaktır. Peki nedir bu kurallar? Ekran üzerinde yer alan her noktanın üzerinde farklı rakamlar yer almaktadır ve bu rakamlar o noktanın ekran üzerinde yer alan diğer kaç adet noktayla aralarında bağlantı olması gerektiğini göstermektedir.

Anlayacağınız ekran üzerindeki noktalar arasında bağlantılar kurmaya ve tüm noktaların üzerinde yer alan rakamları 0'lamaya çalışacağımız oyunda, sadece tek bir çözüm yolu değil, birçok çözüm yolu yer almaktadır. Bu tamamen sizin ekran üzerindeki rakamları ve bağlantıları tam anlamıyla görerek yorumlamanızla ilgili.

Matematiksel bir zeka ve bulmaca oyunu deneyimi yaşamak isteyen tüm iOS kullanıcılarının Point to Point'i mutlaka denemelerini öneririm.